www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13

2015-09-10

Gala boksu Polsat Boxing Night: Adamek vs Saleta w TVK SM !

Abonenci telewizji cyfrowej TVK SM już od dziś mogą zamawiać dostęp do gali Polsat Boxing Night, podczas której 26 września 2015 roku w łódzkiej Atlas Arenie w walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy polskiego boksu: były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalista mistrzostw Europy Tomasz „Góral” Adamek oraz były mistrz Polski i Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta.

Organizowana po raz czwarty gala Polsat Boxing Night to 7 zawodowych walk bokserskich i jeden pojedynek amatorski, który stoczą medalista Mistrzostw Europy Tomasz Jabłoński oraz Bartosz Gołębiewski. W emocjonującej walce wieczoru, zobaczymy żądnego zwycięstwa Tomasza Adamka, który skrzyżuje rękawice z Przemysławem Saletą w dziesięciorundowym pojedynku. Bezpośrednio przed walką wieczoru w innej, równie interesującej walce w wadze ciężkiej w ringu zmierzą się Marcin Rekowski z Amerykaninem Nagy Aguilerą. Obaj zawodnicy staną do dziesięciorundowego pojedynku. W pozostałych walkach zobaczymy Dariusza Sęka i Brazylijczyka Pedro Otasa, Michała Cieślaka i Shawna Coxa z Barbadosu, Kamila Szeremeta i Brytyjczyka Patrica Mendy, Ewę Brodnicką i Ewę Piątkowską, Macieja Miszkina i Tomasza Gargulę.


Wszystkie walki będzie można obejrzeć w jakości HD na kanale 998 dekodera.

Cena dostępu do gali w systemie PPV wynosi 37 zł z VAT. Chętnych zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w celu podpisania umowy.

Bezpośrednio przed wielką galą, o godzinie 18.30 rozpocznie się studio, a o godzinie 19.00 widzowie obejrzą otwarcie wydarzenia i pierwszą walkę. Galę poprowadzą Waldemar Kasta i Paweł Wójcik.

Życzymy emocjonujących wrażeń.


KARTA WALK
Walka wieczoru: Tomasz Adamek – Przemysław Saleta (waga ciężka, 10 rund)

Pozostałe walki (od pierwszego pojedynku):

Tomasz Jabłoński - Bartosz Gołębiewski (3 rundy)
Maciej Miszkin - Tomasz Gargula (8 rund)
Ewa Brodnicka - Ewa Piątkowska (8 rund)
Kamil Szeremeta - Patrick Mendy (8 rund)
Michał Cieślak - Shawn Cox (8 rund)
Dariusz Sęk - Pedro Otas (10 rund)
Marcin Rekowski - Nagy Aguilera (10 rund)
Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz