www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13

2016-03-22

Do wygrania 3 podwójne zaproszenia na turniej Speedway Best Pairs Cup w Toruniu!

Oglądaj Program lokalny TVSM w środę 23 marca 2016r. o godz. 17:15. Na antenie programu zadamy dwa pytania dotyczące turnieju Speedway Best Pairs Cup. Pierwsze trzy osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na obydwa pytania wygrają podwójne zaproszenie 1 kategorii na turniej otwierający rywalizację SBP na toruńskiej Motoarenie w dniu 2 kwietnia 2016r.

Odpowiedzi należy udzielać pod nr tel. 56 66 32 010. Prosimy również o podanie swojego imienia, nazwiska, adresu oraz nr telefonu. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla abonentów TVK SM korzystających z usługi telewizji. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Nagrody zostały ufundowane przez nadawcę kanału Eurosport 1 – Discovery Polska Sp. z o.o.

    Już po raz czwarty największe gwiazdy zjadą do Torunia, aby powalczyć na MotoArenie o pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej cyklu Speedway Best Pairs. Najlepsze żużlowe pary, walka do ostatnich metrów, widowiskowa oprawa. To wszystko w nowej, wcześniej niespotykanej w speedwayu odsłonie.

    Tegoroczna edycja rozpocznie się 2 kwietnia o godz. 17:00. Wyłączną relację z zawodów przeprowadzi kanał Eurosport 1.

Starcie o miano najlepszego duetu zostanie zaprezentowana w nowej formie. Reprezentacje narodowe zastąpione będą przez teamy firmowe, w których pojadą zawodnicy współpracujący z daną marką. Nie zmieniają się natomiast zasady, tabela biegowa ani punktacja w zawodach. 7 drużyn wystartuje w 21 biegach fazy zasadniczej, biegu barażowym oraz wyścigu finałowym wyłaniającym zwycięzcę danej rundy SBP. W przypadku biegu remisowego wygrana w bezpośrednim starciu przypadnie zdobywcom drugiej i trzeciej pozycji.

Podczas pierwszej odsłony SBP kibice będą mogli zobaczyć m.in. 3-krotnego mistrza świata i najlepszego „parowego” zawodnika w minionym sezonie Nickiego Pedersena, dwukrotnego Mistrza Europy Emila Sajfutdinowa, Mistrza Europy z 2013 roku i zarazem nowy nabytek miejscowego klubu Martina Vaculika, znakomicie czujących się na toruńskiej nawierzchni byłych Mistrzów Świata - Grega Hancocka i Chrisa Holdera, niezwykle widowiskowo jeżdżącego zwycięzcę jednej z toruńskich rund GP Antonio Lindbaecka, a także czołowych Polaków - wracającego po kontuzji Jarosława Hampela i Piotra Protasiewicza, którzy wystartują w jednym teamie, oraz Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów Bartosza Zmarzlika i ulubieńca miejscowej publiczności Pawła Przedpełskiego.

Zestawieni składów I rundy Speedway Best Pairs w Toruniu (02.04.2016)

 • Monster Energy (Greg Hancock, Paweł Przedpełski, Chris Holder)
 • Team Boll: (Martin Vaculik, Niels Kristian Iversen, Patryk Dudek)
 • Fogo Power: (Emil Sayfutdinov, Bartosz Zmarzlik, Tobiasz Musielak)
 • Nice Racing: (Artem Łaguta, Antonio Lindbaeck, Grigorij Laguta)
 • eport2000 Team: (Jarosław Hampel, Piotr Protasiewicz, Grzegorz Zengota)
 • Trans MF Pro Race Team: (Nicki Pedersen - Martin Smolinski)
 • City Team: (Kai Huckenbeck –Tobias Kroner - Tobias Busch)


Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz