www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13

2016-06-16

Jubileuszowy Piknik Rodzinny za nami!

Z wielkim hukiem ruszył niedzielny Jubileuszowy Piknik Rodzinny dla naszych abonentów. Impreza zorganizowana została w ramach obchodów 25-lecia Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej. W ośrodku Delfin nad jeziorem Rudnickim przez trzy godziny bawili się młodsi i ci trochę starsi. Na naszych gości czekały gorące kiełbaski, konkursy z nagrodami i wiele atrakcji m.in. przejażdżki bryczką, jazda konna, dmuchańce, malowanie twarzy i szereg zabaw prowadzonych przez animatorów.

Już na początku imprezy do najmłodszych uczestników trafiły trzy rowery. Otrzymali je laureaci konkursu plastycznego, w którym malowali swoje ulubione bajki i ich bohaterów. Wszystkie nagrodzone prace oglądać można było na specjalnie przygotowanej na tę okazję wystawie.

Atrakcji dla gości festynu jak i chętnych do udziału w nich nie brakowało.

Kto dłużej będzie skakał przez skakankę, kto podbije najwięcej razy piłkę. Tu oprócz chęci dzieci musiały wykazać się też umiejętnościami. Najlepsi mogli liczyć na atrakcyjne nagrody.

Poza dziećmi również dorośli mogli znaleźć coś dla siebie, a przy okazji zgubić kilka kalorii. Kilkadziesiąt osób spróbowało swoich sił w treningu Zumby, który poprowadziła Pani Kamila z klubu fitness Zodiak Gym. Były też zabawy, w których rodzice brali udział wspólnie z dziećmi.

Wszyscy abonenci czekali z niecierpliwością na dwa główne konkursy, w których do wygrania były telewizory LED 42”. W pierwszym trzeba było wykazać się wiedzą o Telewizji Kablowej, w drugim o trwających właśnie piłkarskich mistrzostwach Europy. Telewizory powędrowały do rąk Pana Pawła Jabłońskiego i Pana Wojciecha Roszewskiego.

Zwycięzcom wszystkich konkursów gratulujemy, a naszym abonentom dziękujemy za tak liczne przybycie i mile spędzony czas.

Nagrody w pikniku ufundowali: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu, klub fitness Zodiak Gym, nadawcy kanałów dziecięcych Mini Mini +, Teletoon +, BBC CBeebies, Cartoon Network, Baby TV, Nickelodeon oraz nadawcy programów Canal+, National Geographic, FOX Comedy, Eurosport, Discovery, Viasat History.


GALERIA ZDJĘĆ

Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz