www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13

2016-09-15

Gala boksu Polsat Boxing Nigth w TVK SM !Abonenci telewizji cyfrowej TVK SM od dziś mogą zamawiać dostęp do jednej z długo oczekiwanych gal bokserskich roku - Polsat Boxing Night.

To będzie największe wydarzenie w historii polskich sportów walki. 17 września na gali Polsat Boxing Night w trójmiejskiej Ergo Arenie dojdzie do aż dwóch walk o mistrzostwo świata prestiżowych bokserskich organizacji. Walką wieczoru będzie starcie mistrza świata federacji WBO wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego ze złotym medalistą olimpijskim Oleksandrem Usykiem. Obaj pięściarze są niepokonani na zawodowych ringach, a promowany przez braci Kliczko Ukrainiec wszystko swoje dotychczasowe pojedynki wygrał przez nokaut. Według bukmacherów, to on jest faworytem tego starcia. W ERGO Arenie kibice obejrzą także pierwszą w historii kobiecą walkę o mistrzostwo świata federacji WBC organizowaną na polskiej ziemi. O pas mistrzowski w limicie do 69 kg zmierzą się Ewa Piątkowska i Amerykanka polskiego pochodzenia Aleksandra Magdziak Lopes. Piątkowska w ubiegłym roku została pierwszą Polką, która sięgnęła po zawodowe mistrzostwo Europy, a teraz ma szansę jako pierwsza zdobyć pas World Boxing Council, najbardziej prestiżowe trofeum w profesjonalnym boksie. W trójmiejskiej hali kibice mogą liczyć także na inne sportowe emocje. W kategorii ciężkiej ma dojść do starcia dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata - Andrzeja Wawrzyka i Alberta Sosnowskiego. Impreza przygotowywana przez największe polskie grupy promotorskie zapowiada się jako historyczne wydarzenie w historii rodzimego pięściarstwa.

Wszystkie walki będzie można obejrzeć w jakości HD na kanale 998 dekodera.

Cena dostępu do gali w systemie PPV wynosi 37 zł z VAT. Chętnych zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w celu podpisania umowy.

Bezpośrednio przed wielką galą, o godzinie 18.00 rozpocznie się studio, a o godz. 19.00 widzowie obejrzą otwarcie wydarzenia i pierwszą walkę.

Karta walk Polsat Boxing Night VI:
Paweł Stępień - Norbert Dąbrowski (8 rund, pas mistrza Polski wagi półciężkiej)
Michał Cieślak - Giulian Ilie (8 rund, waga junior ciężka)
Patryk Szymański - Jose Antonio Villalobos (10 rund, pas WBC Youth)
Andrzej Wawrzyk - Albert Sosnowski (10 rund, pas mistrza Polski wagi ciężkiej)
Ewa Piątkowska - Aleksandra Magdziak Lopes (10 rund, pas WBC wagi super półśredniej)
Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk (12 rund, pas WBO wagi junior ciężkiej)

Życzymy emocjonujących wrażeń.

Polsat Boxing Night
Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz