www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12

2017-06-14

Konkurs Eurosport i TVK SM!DO WYGRANIA BILETY
na Indywidualne Mistrzostwa Europy na Żużlu w Toruniu
oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe !

30 czerwca na Motoarenie w Toruniu rozpocznie się walka o tytuł indywidualnego mistrza Europy (Speedway Euro Championship). Transmisja z pierwszych zawodów o godz. 19.00 wyłącznie w Eurosporcie 1 dostępnym w TVK SM na kanale 46 (cyfra) oraz K34 (analog). Tytułu broni Duńczyk Nicki Pedersen.

Speedway Euro Championship (mistrzostwa Europy) to czterorundowy cykl zmagań o tytuł najlepszego żużlowca Starego Kontynentu. Warto przypomnieć, iż w poprzedniej edycji o zwycięstwie w klasyfikacji generalnej cyklu SEC decydował nie tylko ostatni turniej, ale wręcz ostatni bieg. Nieoczekiwanie mistrzem Europy został wówczas Duńczyk Nicki Pedersen. Awansował z dziesiątego miejsca na pierwsze.

W tym sezonie cykl SEC pojawi się w Polsce, Niemczech oraz w Szwecji. Miastami, w których zawodnicy walczyć będą o miano najlepszego zawodnika Europy będą: Toruń, Güstrow, Hallstavik oraz Lublin.

Pierwszy cykl wystartuje w Toruniu 30 czerwca. Na starcie stanie minimum 5 Polaków. Kibice liczą na dobry występ miejscowego zawodnika Adriana Miedzińskiego. Do walki o tytuł powinni się włączyć także inni reprezentanci biało-czerwonych: Przemysław Pawlicki i Krzysztof Kasprzak. W zawodach wystąpią również Mateusz Szczepaniak oraz Kacper Gomólski.

W związku z tym wydarzeniem Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu wspólnie z fundatorem nagród - kanałem Eurosport – przygotowała konkurs dla swoich abonentów telewizyjnych, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody:

 • 3 podwójne zaproszenia na w/w zawody
 • 3 bidony z logo Eurosport

By wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę www.tvsm.pl i odpowiedzieć na 2 pytania. Zachęcamy do udziału w konkursie. Życzymy powodzenia.

Weź udział w konkursie !

Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz