www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12

2017-09-11

Okno otwarte z Canal+ Discovery !

Miło nam poinformować, że od 11 września do 11 października wspólnie z nadawcą uruchamiamy okno otwarte, w którym nasi abonenci będą mieli dostęp do programu Canal+ Discovery bez ponoszenia dodatkowych opłat. Kanał dostępny będzie dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej na pozycji 407 dekodera. Życzymy miłego odbioru.


Canal+ Discovery to kanał o wyjątkowych ludziach, ich pasjach, talentach i osiągnięciach, przeznaczony dla widzów pragnących poszerzyć horyzonty, szukających inspiracji oraz poszukujących unikatowego kontentu w telewizji. Kanał nie emituje reklam, co jest wyróżnikiem wśród kanałów dokumentalnych na polskim rynku. Tematyka programów koncentruje się wokół człowieka i przez jego pryzmat opowiada o świecie. Człowiek jest w centrum zainteresowania. Nie hołduje aktualnym trendom, ale stara się je wyznaczać, pokazywać nowe drogi. Prezentuje najnowsze wynalazki i odkrycia. Zgłębia nowe nurty kultury i sztuki.


Canal+ Discovery dostępny jest w pakiecie Canal+ Prestige. Osoby zainteresowane zakupem pakietu w promocyjnej cenie za jedyne 44 zł/m-c zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1. Więcej szczegółów w regulaminie promocji „Canal+ Prestige w cenie Select”.

Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz