www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12

2020-11-09

FOX HD odkodowany do końca listopada!

Miło nam Państwa poinformować, iż w związku z premierą serialu „Helstrom” na kanale FOX HD wspólnie z nadawcą przygotowaliśmy dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej okno otwarteze wspomnianym kanałem.


Kanał udostępniamy Państwu bezpłatnie do 30 listopada 2020r.

Można go znaleźć na pozycji 114 dekodera.


Premiera 10-odcinkowego serialu „Helstrom”:

PONIEDZIAŁEK 9 LISTOPADA O GODZINIE 22:00 (dwa odcinki).

Kolejne emisje w każdy poniedziałek o godzinie 22:00.


Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty.


W przypadku problemów z odszukaniem kanału prosimy o przestrojenie dekoderów/ odbiorników TV. Życzymy miłego odbioru.

Inspirowany postaciami z komiksów Marvela, „Helstrom” to mroczna historia rodzeństwa Daimona (Tom Austen) i Any Helstromów (Sydney Lemmon), dzieci tajemniczego oraz potężnego demona i seryjnego mordercy zarazem. Gdy Daimon i Ana są jeszcze dziećmi ich matka trafiła do szpitala psychiatrycznego w wyniku załamania na wieść o prawdziwej tożsamości ojca rodzeństwa. Mimo tragicznych wydarzeń z przeszłości Helstromowie na pozór prowadzą normalne życie. Daimon na co dzień jest profesorem antropologii, a Ana właścicielką domu aukcyjnego. Jest to jedynie przykrywka dla ich mrocznych działań. Walcząc ze swoimi rodzinnymi koszmarami, rodzeństwo wykorzystuje swoje nienaturalne zdolności, by uchronić ludzkość przed skrywającymi się w ciemności jej najgorszymi przedstawicielami. Zarówno Daimon, jak i Ana robią to na swój własny, nieortodoksyjny sposób.

„Helstrom” to bez wątpienia jedna z najmroczniejszych historii Marvela, łącząca horror z wartką akcją opowieść o dysfunkcyjnej rodzinie i emocjach, które potrafią się w niej pojawiać. W rolę demonicznego rodzeństwa wcielą się
Tom Austen jako Daimon Helstrom i Sydney Lemmon jako Ana Helstrom. Tom Austen zadebiutował na ekranach w 2013 roku w serialu kryminalnym „Jo” i od tego czasu można było go zobaczyć w takich produkcjach jak „The Royals” oraz „Grandchester”. Sydney Lemmon znana z roli w „Fear of the Walking Dead”, tym razem wcieli się w córkę demona.

W serialu występują również:
Elizabeth Marvel jako Victoria Helstrom, Robert Wisdom jako Stróż, June Carryl jako Louise Hastings, Ariana Guerra jako Gabriella Rossetti oraz Alain Uy jako Chris Yen.Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz