www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11

2020-11-09

FOX HD odkodowany do końca listopada!

Miło nam Państwa poinformować, iż w związku z premierą serialu „Helstrom” na kanale FOX HD wspólnie z nadawcą przygotowaliśmy dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej okno otwarteze wspomnianym kanałem.


Kanał udostępniamy Państwu bezpłatnie do 30 listopada 2020r.

Można go znaleźć na pozycji 114 dekodera.


Premiera 10-odcinkowego serialu „Helstrom”:

PONIEDZIAŁEK 9 LISTOPADA O GODZINIE 22:00 (dwa odcinki).

Kolejne emisje w każdy poniedziałek o godzinie 22:00.


Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty.


W przypadku problemów z odszukaniem kanału prosimy o przestrojenie dekoderów/ odbiorników TV. Życzymy miłego odbioru.

Inspirowany postaciami z komiksów Marvela, „Helstrom” to mroczna historia rodzeństwa Daimona (Tom Austen) i Any Helstromów (Sydney Lemmon), dzieci tajemniczego oraz potężnego demona i seryjnego mordercy zarazem. Gdy Daimon i Ana są jeszcze dziećmi ich matka trafiła do szpitala psychiatrycznego w wyniku załamania na wieść o prawdziwej tożsamości ojca rodzeństwa. Mimo tragicznych wydarzeń z przeszłości Helstromowie na pozór prowadzą normalne życie. Daimon na co dzień jest profesorem antropologii, a Ana właścicielką domu aukcyjnego. Jest to jedynie przykrywka dla ich mrocznych działań. Walcząc ze swoimi rodzinnymi koszmarami, rodzeństwo wykorzystuje swoje nienaturalne zdolności, by uchronić ludzkość przed skrywającymi się w ciemności jej najgorszymi przedstawicielami. Zarówno Daimon, jak i Ana robią to na swój własny, nieortodoksyjny sposób.

„Helstrom” to bez wątpienia jedna z najmroczniejszych historii Marvela, łącząca horror z wartką akcją opowieść o dysfunkcyjnej rodzinie i emocjach, które potrafią się w niej pojawiać. W rolę demonicznego rodzeństwa wcielą się
Tom Austen jako Daimon Helstrom i Sydney Lemmon jako Ana Helstrom. Tom Austen zadebiutował na ekranach w 2013 roku w serialu kryminalnym „Jo” i od tego czasu można było go zobaczyć w takich produkcjach jak „The Royals” oraz „Grandchester”. Sydney Lemmon znana z roli w „Fear of the Walking Dead”, tym razem wcieli się w córkę demona.

W serialu występują również:
Elizabeth Marvel jako Victoria Helstrom, Robert Wisdom jako Stróż, June Carryl jako Louise Hastings, Ariana Guerra jako Gabriella Rossetti oraz Alain Uy jako Chris Yen.Biuro Obsługi Abonenta czynne:
poniedziałek, środa, czwartek: 8.00 – 16.00
wtorek: 9.00 – 17.00
piątek: 8.00 – 15.00

Kasa czynna:
poniedziałek - piątek: 8.00 – 15.30
przerwa: 11:30 - 12:00

Copyright © 2009 - 2020 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz