www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12

2010-07-22

Tele 5, Polonia 1 oraz TV Trwam w ofercie cyfrowej TVSM

Od dzisiaj w ofercie cyfrowej TVSM dostępne są nowe polskojęzyczne programy. Na kanale LCN19  program Tele 5 ,na kanale LCN53 program Polonia 1 oraz na kanale LCN88 TV Trwam.

Telewizja Tele5 dociera do widzów już od 2002 roku. Codziennie zapewniając Państwu bogatą ofertę filmowo- rozrywkową.  Seriale sensacyjne i science-fiction, telenowele oraz filmy dokumentalne, komediowe, fabularne i kryminalne - to tylko niektóre z licznych propozycji.  Oprócz dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje Państwu autorskie programy publicystyczne, kulturalne, rozrywkowe i kulinarne. Będąc stacją rodzimą, Tele 5 wciąż poszerza ofertę o nowe pozycje tak, by ramówka była ciekawą alternatywą w stosunku do innych stacji telewizyjnych.

Polonia 1 ruszyła w marcu 1993 roku i jest obecnie najstarszą działającą nieprzerwanie polską stacją komercyjną. 
Wiele programów zaistniało na polskim rynku właśnie dzięki Polonii 1, wśród nich: "MacGyver" i "Remington Steel". Polonia 1 jako pierwsza emitowała zawody Formuły 1 oraz pierwsze od czasów "Isaury" telenowele. Wiele z nich - takie jak "Maria" czy "Manuela"- odniosło w Polsce ogromny sukces. Polonia 1 była też pierwszą polską telewizją, która wyemitowała cieszące się ogromną popularnością japońskie kreskówki dla dzieci typu "anime". 
Dziś Polonia 1 stara się zapełniać niewykorzystane nisze rynkowe, pokazując to, czego widzowie nie obejrzą w innych stacjach. Silną pozycję w ramówce Polonii 1 od początku istnienia stacji zajmują telenowele, pokazywane codziennie o godz. 19.00. W wieczornym paśmie filmowym o godz. 20.20 widzowie mogą obejrzeć zarówno klasykę włoską i hollywoodzką, jak i współczesne kino amerykańskie. Także filmy dokumentalne, pokazywane po wieczornym filmie, cieszą się dużą popularnością wśród widzów Polonii 1.

Telewizja Trwam - polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym, z siedzibą w Toruniu, należąca do Fundacji Lux Veritatis zarejestrowanej w Warszawie.
Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz