www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13

2010-08-19

Nowe programy w ofercie cyfrowej TVSM

Od dzisiaj w ofercie cyfrowej TVSM dostępne są nowe programy. Na kanale LCN68  program Cartoon Network ,na kanale LCN90 Deutsche Welle, na kanale LCN98 Euronews, na kanale LCN99 CNN oraz na kanale LCN213 Superstacja.

Cartoon Network - międzynarodowy kanał nadający programy dla dzieci codziennie między godz 6:00 a 21:00

DW-TV - to oficjalny zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji nadawczej Deutsche Welle. Kanał ten ruszył oficjalnie 1 kwietnia 1992 roku. Jego celem jest przesyłanie jak największej ilości informacji o Republice Federalnej Niemiec poza niemieckie granice.
Największą część programu DW-TV stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny, emitowane w ciągu każdej godziny na przemian w języku niemieckim i angielskim. Dwie godziny dziennie przeznaczone są na emisję programów po hiszpańsku, a trzy  na programy po arabsku.

EuroNews - to ponadeuropejski wielojęzykowy kanał informacyjny. Tematyczna stacja telewizyjna nadająca co 30 minut doniesienia zarówno z Europy jak i ze świata z perspektywy europejskiej. Zajmuje się: aktualnościami finansowymi, wiadomościami sportowymi, sztuką, kulturą, nauką, pogodą, polityką europejską, recenzjami prasowymi z największych europejskich gazet, ukazuje też dane rynkowe. Euronews jest nadawany 24 godziny na dobę.

Cable News Network (CNN) - amerykańska telewizja informacyjna, założona w 1980 przez Teda Turnera. Stacja nadająca programy informacyjne przez całą dobę była pierwszym kanałem telewizyjnym tego typu na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner. Powszechnie dostępna w Stanach Zjednoczonych i w wielu innych krajach świata. Jej główna siedziba znajduje się w Atlancie, ma również ośrodki w Nowym Jorku, Londynie, Hongkongu oraz wielu innych miastach. Światowy rozgłos i prestiż telewizja CNN zdobyła dzięki relacjom z I wojny w Zatoce Perskiej. Dzięki sieci dziennikarzy w Iraku i korespondentom towarzyszącym amerykańskim żołnierzom CNN jako jedyna telewizja miała unikalne zdjęcia z pola walki w Zatoce Perskiej. 

Superstacja - polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym, utworzona 2 października 2006 roku.
Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz