www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13

2010-09-17

Nowe programy w ofercie TVSM

Od dzisiaj w ofercie TVSM dostępne są nowe programy. ViaSat Explorer/Spice* na kanale LCN 556, ViaSat Nature* na kanale LCN 59 oraz TV1000* na kanale LCN 20.

ViaSat Explorer - europejski kanał telewizyjny o tematyce przyrodniczo-podróżniczej. W ciągu 18-godzinnego bloku emisyjnego w godzinach 05:00-23:00 oferowane są programy poświęcone takim zagadnieniom jak: Dzika przygoda, Świat nauki, Zbrodnia i śledztwo, Urodzeni mordercy, Gniewna Ziemia, Męskie zabawki.

Programy tu prezentowane cieszą się szczególnym uznaniem wśród wymagającej męskiej widowni, dostarczając zarówno informacji i jak rozrywki. Zbrodnia i śledztwo, moc stalowych kół, świat nauki i dziki świat, strefa relaksu i szokujący dokument to tematyczne hasła wywoławcze nadawanych tu programów.Widzowie obojga płci mogą liczyć na profesjonalnie dobrany repertuar w którego bogatej ofercie znajdą się pozycje o tematyce przygodowej, kryminalnej, podróżniczej, dotyczące obserwacji dzikiej przyrody i niezwykłych zachowań pogodowych, pozycje podsuwające pomysły na ciekawe spędzenie wolnego czasu lub interesujące hobby ale także oferujące niesamowite emocje związane ze sportami ekstremalnymi, wyścigami samochodowymi i meczami piłkarskimi.

W godzinach 23:00-05:00 emitowany jest amerykański kanał erotyczny Spice.

Viasat Nature - jest kanałem popularno-naukowym o tematyce przyrodniczej. Prezentowane na jego antenie programy dokumentalne to wyróżnione wieloma nagrodami, fascynujące opowieści o życiu zwierząt, świecie przyrody i ludziach związanych z racji pasji lub zawodu ze środowiskiem naturalnym naszej planety, komentowane przez wybitnych naukowców i znane postaci ze świata show-businessu. Programy Viasat Nature to dzieła uznanych na całym świecie producentów, takich jak BBC, Channel 4 czy Parthenon. Viasat Nature nadawany jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest w  całości tłumaczony na język polski i wolny od reklam.

TV1000 - kanał filmowy prezentujący filmy z ostatnich 30 lat. Zawartość programową TV1000 stanowią znakomite produkcje hollywoodzkie od kina akcji po fantastykę naukową, od thrillerów po komedie, musicale, kryminały, dramaty i filmy o miłości będące najbardziej reprezentatywnymi przykładami swego gatunku. 

* Wszystkie wymienione programy do czasu utworzenia pakietów tematycznych dostępne są bezpłatnie dla abonentów pakietu Większego oraz Mini Cyfrowego
Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz