www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13

2011-02-25

Radio na Wizji w ofercie TVSM

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym TVSM wprowadziła do oferty kanał telewizyjny Programu Czwartego Polskiego Radia Radio na Wizji na kanale LCN 79.

Czwórka PRDzięki temu  Czwórki mogą już nie tylko słuchać, ale także ją oglądać wszyscy abonenci telewizji cyfrowej.

"Radio na Wizji" jest jednym z najważniejszych projektów realizowanych w ramach 85-lecia Polskiego Radia. Wdrażany jest przez najbardziej nowatorską z anten Polskiego Radia - Program 4. Jego innowacyjność polega na równoczesnym nadawaniu sygnału radiowego i telewizyjnego. Wykorzystanie najnowszych technologii i interaktywnych rozwiązań pozwoli szerzej dotrzeć do potencjalnych odbiorców stacji.

Specjalnie na potrzeby projektu "Radio na Wizji" jedno z najlepszych studiów Polskiego Radia, S2, zostało przebudowane, utrzymując wysokie parametry akustyczne. Zaaranżowano nową, oryginalną scenografię i dostosowano technicznie do nadawania radiowej Czwórki także jako telewizji.

"Radio na Wizji" to nowatorski projekt w skali naszego kraju. Zabieg jednoczesnego nadawania dwóch sygnałów okazał się wielkim sukcesem we Włoszech (stacja RTL 102,5). Produkt Polskiego Radia jest jednak bardziej zaawansowany technologicznie i dostosowany do potrzeb polskiego rynku.

Dzięki "Radiu na Wizji" słuchacz-widz otrzymuje możliwość stałego kontaktu z programem stacji, zarówno przed telewizorem, jak i przy radioodbiorniku. Nowa formuła dostosowana jest - także dzięki szerokiemu zastosowaniu nowych technologii w interakcji z widzami - do potrzeb grupy docelowej Programu 4: ludzi aktywnych zawodowo, preferujących dynamiczny styl życia, poszukujących nowoczesnych rozwiązań, wyznaczających trendy w swoich grupach wiekowych i / lub zawodowych. Odbiorcy Czwórki to przede wszystkim słuchacze w wieku 24-39 lat, choć bardziej niż wiek metrykalny charakteryzują ich cechy socjodemograficzne.
Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz