www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13

2011-05-24

Kolejne kanały HD w ofercie cyfrowej TVK SM

W naszej ofercie cyfrowej pojawiły się dwa kolejne kanały w wysokiej rozdzielczości Viasat History HD/Viasat Nature HD (pozycja 108 na dekoderze) oraz BBC HD (pozycja 109), które od 1 czerwca 2011 wejdą w skład Pakietu HD.

Pakiet ten dostępny będzie za dodatkową opłatą dla abonentów Pakietu Większego lub Największego. Ponadto ofertę cyfrową rozszerzyliśmy o program nadawany w języku hiszpańskim TVE (pozycja 96), który od 1 czerwca 2011 wzbogaci Pakiet Największy.

W związku z uruchomieniem nowych kanałów nastąpią zmiany w ustawieniu niektórych programów na dekoderze. I tak kanał BBC Entertainment zostanie przesunięty z pozycji 29 na 313, zaś kanał BBC Knowledge z 30 na 314. Przepraszamy za utrudnienia i życzymy udanego odbioru.

BBCBBC HD oferuje najlepsze brytyjskie i międzynarodowe programy w wersji HD, w tym wielokrotnie nagradzane dokumenty, programy poświęcone sztuce oraz formaty rozrywkowe. Dzięki niesamowitej jakości wizualnej i dźwiękowej wyróżniającej kanał BBC HD, widzowie będą mogli poznać nieograniczone możliwości kina domowego.ViasatZawartość programowa Viasat History HD / Viasat Nature HD stanowi wersję w wysokiej rozdzielczości programów obecnie nadawanych na antenie kanałów Viasat History i Viasat Nature.


Viasat Nature HD proponuje widzom szeroki wachlarz wysokiej jakości, nagrodzonych, fascynujących programów dokumentalnych. Kanał pozwala widzom poznać bliżej życie i zwyczaje niebezpiecznych, dzikich zwierząt, jak też dowiedzieć się więcej na temat oswojonych, domowych stworzeń. 
Viasat History HD zaprasza na wspólną podróż w przeszłość, tę bliższą i tę najdalszą - przez wydarzenia, które ukształtowały nasz dzień dzisiejszy. Od rewolucji po wojny, od sportu do sztuki, od wynalazków i odkryć po największe klęski oraz dziejowe sukcesy i zwycięstwa.

TVEOgólnotematyczny kanał hiszpańskiej telewizji publicznej. Szczególnie polecany dla osób, które pragną podszkolić swój język hiszpański.

Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz