www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12

2009-09-01

TELEWIZJA HD W TVK SM!

Miło nam zakomunikować, iż od dziś rozpoczynamy sprzedaż cyfrowego pakietu zawierającego pierwszy w naszej sieci kanał wysokiej rozdzielczości - FILMBOX HD!

Wraz z programami Filmbox, Filmbox Extra oraz Filmbox Family, które do tej pory udostępniane były abonentom bezpłatnie jako dodatek do Pakietu Mini Cyfrowego, wejdzie on w skład nowo utworzonego cyfrowego pakietu typu premium. Pakiet ten dostępny będzie dla abonentów Pakietu Podstawowego za dodatkową opłatą, po podpisaniu stosownej umowy bądź aneksu do obecnej umowy i aktywowaniu dekodera HD. Osoby, które zakupią pakiet FILMBOX HD będą mogły oglądać dodatkowo bezpłatnie (do momentu zakończenia przez nas testów) dwa kanały w wysokiej rozdzielczości HD: TVN HD oraz National Geographic HD!!!

Aby w pełni dostrzec zalety telewizji wysokiej rozdzielczości, trzeba korzystać z telewizora przystosowanego do odbioru w jakości HD. Osoby, które nie mają odbiorników telewizyjnych przystosowanych do odbioru sygnału HD, a chciałyby oglądać kanały z Pakietu Filmbox HD mogą również skorzystać z powyższej oferty. Należy jednak zwrócić uwagę, iż w takim przypadku kanały HD będą odbierane w jakości SD.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty cyfrowej. Mamy nadzieję, że dzięki telewizji wysokiej rozdzielczości HD odkryją Państwo ukrytą za szklanym ekranem telewizora niesamowitą głębię obrazu i dźwięku.
Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz