www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13

2011-09-02

Nowe kanały w sieci TVK SM !!!

Z przyjemnością informujemy, iż do naszej oferty cyfrowej dołączył kolejny kanał sportowy - Eurosport 2. To już dwunasty w naszej ofercie program o tematyce sportowej !!!

Dla miłośników muzyki natomiast uruchomiliśmy testowo kanał Kino Polska Muzyka, prezentujący wyłącznie polską muzykę. Mamy nadzieję, że  trafi on w Państwa gusta i zagości na stałe w naszej ofercie. Kanały te dostępne są dla abonentów Pakietu Największego. Do Pakietu Dużego zaś trafił nowy kanał TV6 o charakterze rozrywkowym. Życzymy miłego odbioru.

Pozycja na dekoderze:
Eurosport 2 - 47
Kino Polska Muzyka - 80
TV6 - 220


Eurosport 2 to relacje na żywo z wielu dyscyplin sportowych takich jak: piłka ręczna, koszykówka, piłkarska Bundesliga, czy popularny w USA Lacrosse.  Transmisje uzupełnione są nadawanymi przez całą dobę najważniejszymi wiadomościami ze świata sportu, różnorodnymi magazynami oraz relacjami, które nie mieszczą się w Eurosporcie.
Muzyczno-filmowy kanał prezentujący widzom wyłącznie polską muzykę. W ofercie stacji znajdują się zarówno starannie wyselekcjonowane archiwalia (w tym np. muzyczne odcinki Polskiej Kroniki Filmowej), jak też nowe wersje dawnych szlagierów w interpretacji współczesnych wykonawców. Na program Kino Polska Muzyka składają się m.in. rejestracje koncertów, pasma autorskie poświęcone wybranym gatunkom muzycznym, dokumenty, filmy biograficzne o muzykach i ułożone według muzycznego klucza cykle fabularne.Kanał skierowany głównie do młodzieży. Oferta programowa stacji zawiera atrakcyjne programy rozrywkowe. W ramówce TV6 znajdują się oryginalne wersje popularnych w Polsce programów np. Idol, You can dance, Mam talent. Niektóre z nich (np. Milionerzy) są emitowane w oryginalnej ścieżce językowej.Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz