www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12

2013-02-01

Kolejne kanały w sieci TVK SM !!!

MEZZO czyli coś dla melomanów.
HISTORY czyli coś dla miłośników tematyki historycznej.

Miło nam poinformować, iż do naszej oferty trafiają tak długo oczekiwane przez naszych abonentów kanały Mezzo oraz History. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni, a Ci z Państwa, którzy nie znają tych kanałów mile zaskoczeni.

Mezzo to gratka dla melomanów. Francuski kanał telewizyjny nadaje muzykę klasyczną i jazz. Prezentuje również relacje z przedstawień operowych i baletowych oraz najlepszych muzycznych festiwali. Mogą go oglądać abonenci pakietu Największego, Największego HD oraz pakietu Max. Zajmuje pozycję nr 69 na dekoderze.

History to kanał nadający filmy dokumentalne związane z tematyką historyczną. W zajmujący, ekscytujący, a nierzadko także zaskakujący sposób pokazuje historyczne korzenie świata współczesnego. Pomaga w zrozumieniu przeszłości, opowiada dobrze znane historie oraz takie, które przez długi czas kryły się w mroku dziejów. Dostępny jest dla abonentów pakietu Największego, Największego HD oraz pakietu Max (lcn 30).W przypadku problemów z odszukaniem kanałów prosimy o ponowne przestrojenie dekoderów bądź odbiorników TV.
Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz