www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12

2014-05-16

Konkurs Cartoon Network dla dzieci!

16 maja wystartowała trzecia edycja konkursu „Akademia Cartoon Network – Futbol” dla młodych fanów piłki nożnej w wieku od 6 do 15 lat.

Nagrodą w konkursie jest trening z piłkarzem brazylijskiej reprezentacji narodowej – Luizem Gustavo Diasem.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są przez stronę: www.cartoonnetwork.pl/akademia-cnod 16 maja do 13 czerwca 2014 w formie minutowych klipów prezentujących piłkarskie umiejętności uczestników.

Tak jak w poprzednich latach, konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat, a zadanie konkursowe polega na nagraniu minutowego wideo prezentującego najlepsze triki piłkarskie uczestników i przesłanie go między 16 maja a 13 czerwca przez stronę konkursową. Następnie do 29 czerwca wszyscy widzowie Cartoon Network i użytkownicy strony internetowej stacji będą mogli zagłosować na swoje ulubione wideo. Nazwisko głównego zwycięzcy wybranego przez jury Cartoon Network zostanie ogłoszone 1 lipca. W nagrodę pojedzie on na specjalny trening z Luizem Gustavo. Do zwycięzcy z Polski dołączą inni zwycięzcy konkursu Akademia Cartoon Network z Europy. Trening ze światowej klasy piłkarzem zostanie nagrany i wyemitowany na antenie Cartoon Network. Czego młodzi piłkarze mogą spodziewać się po treningu z gwiazdą? „Chciałbym dać dzieciom okazję do nauczenia się czegoś ode mnie. Chętnie też zobaczę, jakie triki przygotują” mówi Luiz Gustavo, który jest zachwycony możliwością zagrania z drużyną młodzików.

Poza możliwością przesłania swoich sztuczek piłkarskich, w tym roku, dzieci będą mogły wziąć udział także w innych konkursach: w quizie wiedzy o piłce nożnej oraz poprzez przesłanie wideo najoryginalniejszego dopingu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.


Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz