www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13

2015-01-30

Okna otwarte z kanałami BBC!

Miło nam poinformować, iż od 2 lutego 2015 uruchamiamy wspólnie z nadawcą okna otwarte, w których przez dwa miesiące abonenci tv cyfrowej będą mieli dostęp do kanałów BBC Brit, BBC Eart, BBC CBeebies oraz BBC HD bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Programy będą odkodowane w następujący sposób:
 • dla abonentów pakietu Mniejszego, Dużego, Większego i Mini Cyfrowego
        BBC Brit - poz. 10 (dla wszystkich) oraz poz. 313 (Większy i Mini Cyfrowy)
        BBC Earth - poz. 999 (dla wszystkich) oraz poz. 314 (Większy i Mini Cyfrowy)
 • dla abonentów pakietu Większego i Mini Cyfrowego
        BBC CBeebies – poz. 65
 • dla abonentów pakietu Większego, Mini Cyfrowego oraz Największego
        BBC HD – poz. 152
Przypominamy, iż od 1 lutego 2015 roku nastąpi zapowiadany rebranding kanałów BBC. BBC Entertainment zmieni się w BBC Brit, natomiast BBC Knowledge zostanie zastąpiony przez BBC Earth.


BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę, w idealnym połączeniu ważnych tematów i lekkiej formy. Tu również przeniesie się na stałe najpopularniejszy program motoryzacyjny Top Gear, którego najnowsze serie widzowie BBC Brit zobaczą, jako pierwsi. Zajmie pozycję 313 na dekoderze i będzie dostępny w naszej sieci w Pakiecie Największym, Największym HD oraz Max.


BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu. Razem z nim przeżyjemy niezwykłe przygody, stawimy czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzymy za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC. Kanał dostępny będzie dla abonentów Pakietu Największego, Największego HD oraz Max na pozycji 314 dekodera.

Życzymy miłego odbioru.
Biuro Obsługi Abonenta nieczynne.
Obsługa jedynie przez telefon lub Internet

Kasa nieczynna.

Copyright © 2009 - 2021 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz