www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
Grudziądzki Serwis Informacyjny

Grudziądzki Serwis Informacyjny

Dziennik przygotowywany od poniedziałku do piątku przez zespół redakcyjny TVSM. Codziennie nowe informacje z życia miasta i jego mieszkańców.

Grudziądzki Przegląd Tygodnia

Grudziądzki Przegląd Tygodnia

Wybór najważniejszych informacji z całego tygodnia. Program ukazuje się w sobotę i niedzielę.

Grudziądzki Magazyn Sportowy

Grudziądzki Magazyn Sportowy

Relacje z imprez, informacje o sukcesach grudziądzkich zawodników, wywiady, podsumowania, zapowiedzi. To wszystko zawiera ukazujący się w każdą środę Magazyn Sportowy. Obok aktualności z życia lokalnych klubów, jego autor Marcin Urbański sporo miejsca poświęca promocji aktywnego stylu życia i rekreacji ruchowej.

Magazyn Historyczny

Magazyn Historyczny

Magazyn historyczny ukazujący się w każdy piątek. Alina Grzeca-Hordyńska pokazuje w nim najważniejsze wydarzenia z dziejów Grudziądza. W programie znajdziemy rozmowy z historykami i pasjonatami historii, losy zabytków i ciekawostki z przeszłości, a także wspomnienia mieszkańców.

Uwagi Warte

Uwagi Warte

Rozmowy z politykami, ekspertami, ludźmi kultury i sportu na tematy, które interesują grudziądzan. W "Uwagi Warte" dopytujemy, sprawdzamy i analizujemy. Dyskusje o tym, co ważne i aktualne co drugi wtorek w programie Anity Grandy-Zilz.

Śladami Przyrody

Śladami Przyrody

Program prezentujący piękno grudziądzkiej przyrody. W poniedziałek co 2 tygodnie Wojciech Urbański pokazuje to, co najciekawsze w świecie lokalnej flory i fauny. Popularne oraz nietypowe gatunki, dziwne zjawiska, a także działania ekologiczne i edukacyjne. Czyli życie zwierząt i roślin na tle najpiękniejszych przyrodniczo miejsc Grudziądza.

Magazyn Filmowy TVSM

Magazyn Filmowy TVSM

Najciekawsze premiery miesiąca, opinie widzów, kino kobiet i obrazy naszego dzieciństwa. Oraz konkurs dla widzów, w którym można wygrać bilety do kina. To wszystko znajduje się w magazynie filmowym. Program pod redakcją Aliny Grzecy-Hordyńskiej nadawany jest w piątki co dwa tygodnie, na zmianę z magazynem historycznym.

W akcji

W akcji

Program interwencyjny pokazujący pracę grudziądzkich policjantów, strażaków i strażników miejskich.

Strefa Abonenta

Strefa Abonenta

Strefa Abonenta to program, w którym informujemy, tłumaczymy i zapowiadamy to wszystko, co związane jest z telewizją kablową. Czym jest światłowód, jak podpisać umowę, gdzie zgłosić usterkę? Poza tym znajdą się tu ciekawostki dotyczące telewizji, internetu i telefonii. A także zapowiedzi programowe od nadawców i konkursy. Emisja we wtorki co dwa tygodnie.

Zdarzyło się kiedyś

Zdarzyło się kiedyś

Co wydarzyło się w Grudziądzu 10, 20, czy 30 lat temu? Jak wówczas wyglądało miasto? Kto nim kierował? Czym żyli zwykli mieszkańcy? W tym programie spróbujemy to państwu przypomnieć. Co 2 tygodnie sięgamy do naszych archiwalnych materiałów i pokazujemy Grudziądz sprzed kilkudziesięciu lat.

Qltura

Qltura

Tygodnik przygotowywany w czwartki przez Studio Akcent w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. W całości poświęcony relacjom ważniejszych wydarzeń kulturalnych w mieście. Przedstawia pasjonatów, ludzi sztuki, opinie publiczności oraz zapowiedzi kolejnych imprez.

Strona domowa programu

Z pasją...

Z pasją...

Pasja niejedno ma imię. Nie musi być nadzwyczajna, ale nadzwyczajnie nadaje życiu sens. Co dwa tygodnie zapraszamy Państwa na spotkania z ciekawymi ludźmi, których pasja dopełnia rozdziały ich życia. Program pod redakcją Małgorzaty Radomskiej.

Biuro Obsługi Abonenta czynne:
poniedziałek, środa, czwartek: 8.00 – 17.00
wtorek: 9.00 – 17.00
piątek: 8.00 – 15.00

Kasa czynna:
poniedziałek - piątek: 8.00 – 15.30
przerwa: 11:30 - 12:00

Copyright © 2009 - 2020 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz