www.tvksm.pl
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
Wybory Samorządowe 2018

Wybory Samorządowe 2018

Debaty kandydatów na Prezydenta Grudziądza i rozmowy z kandydatami prowadzone w studiu telewizji kablowej SM przed tegorocznymi wyborami samorządowymi.

Magazyn Piłkarski

Magazyn Piłkarski

Od 2011 roku Grudziądz ma swój zespół w I lidze piłki nożnej. GKS Olimpia to także szereg drużyn młodzieżowych. Wciąż rozwijająca się sekcja ma coraz większą liczbę kibiców w biało-zielonych szalikach. I właśnie do nich, ale także do tych, na których wciąż jeszcze czekają trybuny stadionu centralnego skierowany jest Magazyn Piłkarski. Emisja we wtorki co dwa tygodnie.

Misjonarze

Misjonarze

Miłość, przyjaźń, świętowanie, pasja, radość i smutek znajdują się tam, gdzie znajduje się Człowiek. O ludziach poznanych w odległych zakątkach świata opowiadają misjonarze z Domu Misyjnego Księży Werbistów w Górnej Grupie koło Grudziądza. Program pod redakcją Małgorzaty Radomskiej-Misiak.

Obserwatorium

Obserwatorium

Piękny i niebezpieczny. Odkrywany i wciąż tajemniczy. Ogromny i...skończony?Kosmos. Ile waży, jaki ma kształt, co go wypełnia, czyli śmiałe pytania i zaskakujące odpowiedzi.Co dwa tygodnie w poniedziałek w odległą podróż zapraszają Małgorzata Radomska-Misiak oraz Sebastian Soberski.Proszę wsiadać, drzwi zamykać. Odjazd! Życzymy fascynującego OBSERWATORIUM.

Fresh

Fresh

Fresh świeże spojrzenie to magazyn tworzony przez grudziądzką młodzież. W każdym odcinku twórcy mierzą się z problemami życia w naszym mieście, poznają pełne pasji osoby oraz relacjonują ciekawe wydarzenia.

Jak to jest

Jak to jest

Program skierowany do młodych widzów. Co tydzień Bartosz Iwicki rozmawia z ciekawymi ludźmi o ich pracy i pasji. Nie brakuje tematów muzycznych, filmowych, a także sportowych.

Dbam o zdrowie

Dbam o zdrowie

W każdym odcinku magazynu Dbam o Zdrowie nasza dietetyk Natalia Mogiłko zachęcać będzie do zdrowego odżywiania, proponując zdrowszą alternatywę dla używanych na co dzień produktow. Ponadto sportowcy z klubu KOKORO GYM dbać będą o Państwa kondycję fizyczną, polecając wykonywanie wybranego przez siebie ćwiczenia.

Na służbie

Na służbie

Co drugi tydzień, w poniedziałek nasz zespół reporterski pod kierunkiem W. Urbańskiego towarzyszy służbom patrolującym porządek i bezpieczeństwo w mieście. Są to relacje z bezpośrednich interwencji patroli policji, straży miejskiej oraz akcji straży pożarnej.

Osobowości Grudziądza

Osobowości Grudziądza

Grudziądzanie mający pasje, którym podporządkowali swoje życie. Program w każdym odcinku ukazuje jedną osobę, której towarzyszymy podczas spełniania marzeń i osiągania celów.

Zatrzymane w kadrze - 20 lat minęło...

Zatrzymane w kadrze - 20 lat minęło...

"Zatrzymane w kadrze" - ludzie, sprawy, Grudziądz sprzed lat. Co tydzień, w poniedziałek cofamy czas. Z archiwalnych nagrań TVSM powracają obrazy, które po latach budzą uśmiech, wspomnienia, nostalgię.
Próba zatrzymania tego, co przemija w programie pod redakcją Małgorzaty Radomskiej-Misiak.

Nie taki polski straszny

Nie taki polski straszny

Autorzy programu „Nie taki polski straszny” w lekki i przystępny sposób opowiadają o tajnikach i zawiłościach języka polskiego, wskazują najczęściej popełniane błędy językowe i radzą, jak ich skutecznie unikać.

Biuro Obsługi Abonenta czynne:
poniedziałek, środa, czwartek: 8.00 – 17.00
wtorek: 9.00 – 17.00
piątek: 8.00 – 15.00

Kasa czynna:
poniedziałek - piątek: 8.00 – 15.30
przerwa: 11:30 - 12:00

Copyright © 2009 - 2020 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz