TVK SM
AKTUALNOŚCI

Nowy kanał w ofercie cyfrowej!
2021-06-01
Miło nam Państwa poinformować, że z dniem 1 czerwca 2021 r. nasza oferta cyfrowa została wzbogacona o kolejny kanał w jakości HD - Antena HD. Kanał skierowany jest do osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne, programy poradnicze adresowane do seniorów, transmisje mszy świętych i nabożeństw oraz audycje muzyczne.
Gala KSW 61 w TVK SM!
2021-05-27
W sobotę, 5 czerwca odbędzie się gala KSW 61 To Fight or Not To Fight, podczas której zobaczymy najsilniejszego człowieka na ziemi Mariusza Pudzianowskiego w starciu z pierwszym mistrzem KSW Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim. Były mistrz wagi piórkowej, Salahdine Parnasse podejmie autora drugiego najszybszego nokautu w historii KSW, Filipa Pejića.
Okno otwarte z kanałami dziecięcymi!
2021-05-17
Z okazji Dnia Dziecka od 17 maja do 20 czerwca dla Państwa pociech odkodowujemy aż 8 kanałów dziecięcych! Powyższe kanały dostępne są bez dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej! Życzymy miłego odbioru! Zachęcamy rodziców, dziadków i nie tylko do podpisania umów na telewizję bądź do zmiany obecnych pakietów telewizyjnych na pakiety, w których wspomniane kanały są dostępne.
Gala KSW 60 w TVK SM!
2021-04-16
Po pokonaniu legendarnego Mameda Khalidova i pięciu obronach pasa, najdłużej panujący mistrz KSW, Tomasz Narkun będzie chciał sięgnąć po jedyne trofeum, którego nie udało mu się zdobyć w ostatnich latach. Na KSW 60 Berserker ponownie zmierzy się z Philem de Friesem, mistrzem królewskiej kategorii wagowej i spróbuje zostać podwójnym czempionem.
Zmiana nazw kanałów Kuchnia+ i Domo+!
2021-04-14
Uprzejmie informujemy, iż decyzją nadawcy 15 kwietnia 2021r. nastąpi zmiana nazw następujących kanałów: Kuchnia+ HD (poz. 53) na CANAL+ KUCHNIA HD, Domo + HD (poz. 54) na CANAL+ DOMO HD. Zmiana obejmuje wyłącznie nazwę kanałów, charakter kanałów i linia programowa pozostaje bez zmian.
TVP Kobieta w ofercie cyfrowej TVK SM!
2021-04-01
W związku z licznymi zapytaniami Abonentów o kanał TVP Kobieta, miło nam Państwa poinformować, że od 1 kwietnia 2021r. trafia on na stałe do naszej oferty cyfrowej. Program dostępny jest dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej i zajmuje pozycję 227 na dekoderze. TVP Kobieta, jak sama nazwa mówi, to kanał skierowany do kobiet.
Zmiany w funkcjonowaniu BOA i kasy TVK SM!
2021-03-29
W związku z wprowadzonymi od dnia 27.03.2021 r. szczególnymi obostrzeniami ze względu na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 oraz w trosce o Państwa i nasze zdrowie, Zarząd SM podjął decyzję o zamknięciu kasy TVK SM oraz ograniczeniu bezpośredniego kontaktu z Biurem Obsługi Abonenta.
Gala KSW 59 w TVK SM!
2021-03-12
Niezwykle ekscytująco zapowiada się walka wieczoru, która rozegra się pomiędzy prawdziwymi legendami KSW: wracającym do klatki po dłuższej przerwie, Mariuszem Pudzianowskim oraz utytułowanym zapaśnikiem z Senegalu „Bombardierem”. Podczas gali dojdzie także do pojedynku o pas w wadze koguciej pomiędzy Antunem „Killerem” Račiciem i Sebatianem Przybyszem, kibice zobaczą również kolejny występ medalisty olimpijskiego w zapasach, Damiana Janikowskiego.
Koniec nadawania ATM Rozrywka!
2021-02-24
Informujemy, że od dnia 25 lutego 2021 r. nadawca kanału ATM Rozrywka (poz. 223) zaprzestaje jego nadawania. W związku z tym kanał nie będzie dostępny w sieci TVK SM. Sytuacja jest niezależna od nas. Za utrudnienia przepraszamy.
Gala KSW 58 w TVK SM!
2021-01-21
Jeden z najbardziej obiecujących zawodników na Starym Kontynencie, specjalista od zgarniania bonusów za walki wieczoru, złoty medalista igrzysk olimpijskich i weteran europejskiej sceny MMA będą głównymi bohaterami pierwszej gali KSW w 2021 roku, która odbędzie się 30 stycznia. Na KSW 58 Salahdine Parnasse stanie do drugiej obrony pasa wagi piórkowej w starciu z Danielem Torresem.