TVK SM
AKTUALNOŚCI

Gala KSW 64 w TVK SM!
2021-10-14
KSW powraca do Atlas Areny, w której od lat odbywają się największe wydarzenia organizacji. W Łodzi do pierwszej obrony pasa wagi koguciej stanie Sebastian Przybysz, a jego przeciwnikiem będzie utalentowany Brazylijczyk, Bruno Santos. 23 października dojdzie także do starcia gigantów. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ponad 150 kilogramowym senegalskim zapaśnikiem, ,,Bombardierem”. W Atlas Arenie pojawią się również młode gwiazdy polskiej sceny MMA, Patryk Kaczmarczyk i Robert Ruchała, a po raz pierwszy w okrągłej klatce nogę postawi najlepszy piórkowy w naszym kraju, Daniel Rutkowski, którego w KSW przywita niebezpieczny Filip Pejić.
Nowy kanał w ofercie cyfrowej!
2021-10-01
Miło nam Państwa poinformować, że z dniem 1 października 2021 roku nasza oferta cyfrowa została wzbogacona o kolejny kanał w jakości HD - Red Top TV HD. Kanał zajmuje pozycję 251 na dekoderze i dostępny jest dla abonentów pakietu Koralowego, Perłowego, Rubinowego oraz Brylantowego.
Zmiana nazwy kanału!
2021-09-01
Uprzejmie informujemy, iż decyzją nadawcy, we wrześniu program „Superstacja HD” zmieni nazwę na „Wydarzenia24 HD”. Dotychczasowa pozycja programu pozostaje bez zmian (poz. 213).
Gala KSW 63 w TVK SM!
2021-08-26
Jeden z najniebezpieczniej zawodników w historii KSW, Roberto Soldić, wraca do kategorii półśredniej, by bronić tytułu mistrzowskiego. Rywalem „Robocopa” na gali KSW 63 będzie jedna z największych gwiazd czeskiego MMA, niepokonany w okrągłej klatce KSW Patrik Kincl. 4 września w warszawskim ATM Studio fani zobaczą także między innymi byłego czempiona Antuna Račicia, Damiana Janikowskiego, Pawła Pawlaka, Darko Stošicia i Michała Andryszaka.
Zmiana nazwy kanału VH1 na MTV 00s!
2021-08-02
Pragniemy Państwa poinformować, iż decyzją nadawcy z dniem 1 sierpnia 2021r. nastąpiła zmiana nazwy kanału Vh1 na MTV 00s (poz. 72). Charakter i zawartość programowa kanału nie ulegnie zmianie.
Gala KSW 62 w TVK SM!
2021-07-09
Ten konflikt przez lata narastał za kulisami i w mediach społecznościowych. Teraz czas rozwiązać go w klatce. W walce wieczoru gali KSW 62 naprzeciw siebie staną Szymon Kołecki i Akop Szostak. Ponadto 17 lipca fani zobaczą między innymi rewanżowy bój Andrzeja Grzebyka z Mariusem Žaromskisem, a także pojedynek Michała Michalskiego z Adrianem Bartosińskim, który zapowiada się na jedno z najbardziej ekscytujących starć roku.
Transmisja 23. gali ORŁY 2021 w paśmie odkodowanym w CANAL+ PREMIUM!
2021-06-18
W poniedziałek, 21 czerwca o godz. 20:30 CANAL+ PREMIUM zaprasza widzów do oglądania transmisji z gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych ORŁY, przyznawanych przez Polską Akademię Filmową.
Nowy kanał w ofercie cyfrowej!
2021-06-01
Miło nam Państwa poinformować, że z dniem 1 czerwca 2021 r. nasza oferta cyfrowa została wzbogacona o kolejny kanał w jakości HD - Antena HD. Kanał skierowany jest do osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne, programy poradnicze adresowane do seniorów, transmisje mszy świętych i nabożeństw oraz audycje muzyczne.
Gala KSW 61 w TVK SM!
2021-05-27
W sobotę, 5 czerwca odbędzie się gala KSW 61 To Fight or Not To Fight, podczas której zobaczymy najsilniejszego człowieka na ziemi Mariusza Pudzianowskiego w starciu z pierwszym mistrzem KSW Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim. Były mistrz wagi piórkowej, Salahdine Parnasse podejmie autora drugiego najszybszego nokautu w historii KSW, Filipa Pejića.
Okno otwarte z kanałami dziecięcymi!
2021-05-17
Z okazji Dnia Dziecka od 17 maja do 20 czerwca dla Państwa pociech odkodowujemy aż 8 kanałów dziecięcych! Powyższe kanały dostępne są bez dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej! Życzymy miłego odbioru! Zachęcamy rodziców, dziadków i nie tylko do podpisania umów na telewizję bądź do zmiany obecnych pakietów telewizyjnych na pakiety, w których wspomniane kanały są dostępne.
Gala KSW 60 w TVK SM!
2021-04-16
Po pokonaniu legendarnego Mameda Khalidova i pięciu obronach pasa, najdłużej panujący mistrz KSW, Tomasz Narkun będzie chciał sięgnąć po jedyne trofeum, którego nie udało mu się zdobyć w ostatnich latach. Na KSW 60 Berserker ponownie zmierzy się z Philem de Friesem, mistrzem królewskiej kategorii wagowej i spróbuje zostać podwójnym czempionem.
Zmiana nazw kanałów Kuchnia+ i Domo+!
2021-04-14
Uprzejmie informujemy, iż decyzją nadawcy 15 kwietnia 2021r. nastąpi zmiana nazw następujących kanałów: Kuchnia+ HD (poz. 53) na CANAL+ KUCHNIA HD, Domo + HD (poz. 54) na CANAL+ DOMO HD. Zmiana obejmuje wyłącznie nazwę kanałów, charakter kanałów i linia programowa pozostaje bez zmian.
TVP Kobieta w ofercie cyfrowej TVK SM!
2021-04-01
W związku z licznymi zapytaniami Abonentów o kanał TVP Kobieta, miło nam Państwa poinformować, że od 1 kwietnia 2021r. trafia on na stałe do naszej oferty cyfrowej. Program dostępny jest dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej i zajmuje pozycję 227 na dekoderze. TVP Kobieta, jak sama nazwa mówi, to kanał skierowany do kobiet.
Zmiany w funkcjonowaniu BOA i kasy TVK SM!
2021-03-29
W związku z wprowadzonymi od dnia 27.03.2021 r. szczególnymi obostrzeniami ze względu na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 oraz w trosce o Państwa i nasze zdrowie, Zarząd SM podjął decyzję o zamknięciu kasy TVK SM oraz ograniczeniu bezpośredniego kontaktu z Biurem Obsługi Abonenta.
Gala KSW 59 w TVK SM!
2021-03-12
Niezwykle ekscytująco zapowiada się walka wieczoru, która rozegra się pomiędzy prawdziwymi legendami KSW: wracającym do klatki po dłuższej przerwie, Mariuszem Pudzianowskim oraz utytułowanym zapaśnikiem z Senegalu „Bombardierem”. Podczas gali dojdzie także do pojedynku o pas w wadze koguciej pomiędzy Antunem „Killerem” Račiciem i Sebatianem Przybyszem, kibice zobaczą również kolejny występ medalisty olimpijskiego w zapasach, Damiana Janikowskiego.
Koniec nadawania ATM Rozrywka!
2021-02-24
Informujemy, że od dnia 25 lutego 2021 r. nadawca kanału ATM Rozrywka (poz. 223) zaprzestaje jego nadawania. W związku z tym kanał nie będzie dostępny w sieci TVK SM. Sytuacja jest niezależna od nas. Za utrudnienia przepraszamy.
Gala KSW 58 w TVK SM!
2021-01-21
Jeden z najbardziej obiecujących zawodników na Starym Kontynencie, specjalista od zgarniania bonusów za walki wieczoru, złoty medalista igrzysk olimpijskich i weteran europejskiej sceny MMA będą głównymi bohaterami pierwszej gali KSW w 2021 roku, która odbędzie się 30 stycznia. Na KSW 58 Salahdine Parnasse stanie do drugiej obrony pasa wagi piórkowej w starciu z Danielem Torresem.